Trwa charytatywny stream Ekipy Friza!

Trwa charytatywny stream Ekipy Friza!

O godzinie 19:30 wystartował charytatywny stream Ekipy Friza. To kolejna z transmisji, której celem jest zebranie pieniędzy na zbiórkę na rzecz służby zdrowia. 


Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wymaga wielkiego wsparcia. Wiele szpitali nadal jest w słabej sytuacji i potrzebuje sprzętu niezbędnego do walki z nowym wirusem. Jakiś czas temu informowaliśmy was o powstaniu specjalnej zbiórki YouTuberów, której celem jest pomoc służbie zdrowia. Od tego czasu dołączyło do niej tysiące widzów, a także kolejni polscy YouTuberzy.

Dziś po godzinie 19:00 na kanale PatecWariatec rozpoczęła się transmisja Ekipy Friza! Wszystkie pieniądze zebrane podczas jej trwania, trafią na wspomnianą zbiórkę. Jakby tego było mało, widzowie przy wpłacie minimum 25 złotych i dodaniu kreatywnego komentarza, mają możliwość wygrania wyjątkowych nagród. Są to m.in.: siłownia EKIPY, niepowtarzalne buty Wujka Łukiego czy kostka rubika z występu DżoDżo w programie Mam Talent! Transmisje możecie obejrzeć poniżej, natomiast jeśli chcecie bezpośrednio wesprzeć zrzutkę, kliknijcie tutaj.Wspomnianą zrzutkę na rzecz służby zdrowia wspierają już nie tylko YouTuberzy, ale także inni influencerzy, a także raperzy. Już jutro o godzinie 15:00 rozpocznie się Liga Zdrowia, czyli charytatywny mecz League of Legends. Więcej o inicjatywie, w której weźmie udział m.in. Paris Platynov, Mata czy Żabson, przeczytacie klikając tutaj. W momencie pisania tego artykułu, możecie oglądać także inną charytatywną transmisję, organizowaną przez jednego z uczestników jutrzejszej akcji. Mowa o popularnym ostatnimi czasy raperze Mata, który na kanale GOMBAO 33 prowadzi swojego pierwszego streama.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.