Ekipa Friza dołącza do charytatywnej zbiórki dla Patrysia!

Ekipa Friza dołącza do charytatywnej zbiórki dla Patrysia!

Jakiś czas temu mieliśmy okazję informować was o wsparciu reZigiusza, a także Rafała Sonika, na rzecz charytatywnej zbiórki dla Patrysia. Dziś do tej niezwykle ważnej inicjatywy dołączyła Ekipa Friza. Wspierający widzowie mają przy tym okazję powalczyć o ciekawą nagrodę. 


Cała akcja dotyczy zbiórki na rzecz Patryka Radwańskiego, który urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) odbiera młodemu chłopakowi wszelkie siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania. Jedyną szansą jest terapia genowa w USA, która zatrzymuje postęp choroby i stopniowo przywraca utracone funkcje ruchowe. Taka terapia wiąże się jednak z ogromnym kosztem, wynoszącym blisko 10 milionów złotych.

W akcję jakiś czas temu zaangażował się Rafał Sonik, który na licytację wystawił możliwość udziału we wspólnym treningu quadowym, a później dołączył do niej sam reZigiusz, który oprócz swojego udziału we wspomnianym treningu, ruszył z osobną zbiórką. Aukcja tym razem dotyczyła przejażdżki Mustangiem wraz z Remigiuszem, a ostateczny wynik licytacji przerósł wszelkie oczekiwania i wyniósł kilka tysięcy złotych, które trafiły do wirtualnej skarbonki na wspomniany cel.

 Dziś do akcji dołączyła cała Ekipa Friza, która do domu Ekipy w dniach od 26. do 28. lutego zaprosi na jeden dzień zdjęciowy jedną z osób, która wpłaci na rzecz Patrysia 25 zł (lub wielokrotność tej kwoty). Warunkiem zabawy oprócz donacji jest zamieszczenie krótkiego opisu do wpłaty zawierającego słowa otuchy dla Patrysia oraz opublikowanie zrzutu ekranu potwierdzającego tę wpłatę. Komentarz wraz ze screenem potwierdzającym donację należy umieścić w odpowiednim poście na Facebooku. Pamiętajcie, aby wpłatę podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Akcja potrwa do jutra (24.02.2020) do godziny 21:00. 

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w zabawie o spędzenie dnia w domu Ekipy, koniecznie przeczytajcie dokładnie regulamin akcji. Jeśli natomiast interesuje was jedynie wsparcie dla Patrysia, możecie w dowolnej chwili wpłacić wybraną kwotę na wspomniany cel. O akcji Friz informuje na wstępie dzisiejszego materiału: 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO SZCZEGÓŁÓW AKCJI, ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM ORAZ DOKONAĆ WPŁATY!


Przy okazji tej akcji, warto wspomnieć także o równolegle trwającym konkursie Wersow. Do końca trwania konkursu na sklepie Wersow Store, czyli do wtorku, Weronika przekaże wszystkie zyski ze sprzedaży jej produktów na rzecz chorego Patrysia. Do sklepu Weroniki przejdziecie klikając tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.