Ekipa Fantasy z zapowiedzią charytatywnego streama!

Ekipa Fantasy z zapowiedzią charytatywnego streama!

Ekipa Fantasy nas nie zawiodła. Siódemka popularnych twórców internetowych ogłosiła właśnie kolejną edycję wyjątkowego streama charytatywnego. Szósta odsłona transmisji nie będzie zbytnio różnić się od poprzednich.


Można powiedzieć, że akcja charytatywna przeprowadzana każdego roku przez Ekipę Fantasy to już tradycja. Na łamach naszego portalu nie raz przekazywaliśmy Wam informacje na temat projektu chłopaków. Artykuły na temat poprzednich edycji możecie przeczytać chociażby TUTAJ bądź TUTAJ.

Idea oraz sposób realizacji charytatywnej transmisji się nie zmienia. Siódemka przyjaciół (N3jxiom, Kamyk, Lachu, Jcob, Koza, Vibe oraz Dev) przez nieco ponad dwa dni będzie wspólnie z jednego miejsca prowadzić streama na kanale "Ekipa Fantasy". Nie trzeba chyba dodawać, że wszystkie zebrane pieniądze podczas transmisji przekazane zostaną na potrzebujące dzieci. Wspieranych osób lub placówek jeszcze nie poznaliśmy.

Jak przekazali nam członkowie Ekipy Fantasy:
Jak zawsze zbieramy na dzieci - to już tradycja że chcemy ten okres przedświąteczny uczynić naprawdę magicznym i odmienić czyjeś życie. Więcej konkretnych informacji widzowie dowiedzą się już bezpośrednio przed streamem.

VI stream charytatywny rozpocznie się już 29 listopada o godzinie 18:00, czyli nieco wcześniej niż działo się to w przypadku minionych edycji. Transmisja będzie aktywna do godziny 20:00 1 grudnia, czyli około 50 godzin.Przez ten cały czas widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania twórców w FIFĘ (i nie tylko) oraz wspomóc potrzebujące osoby poprzez wysłanie datku. Nawet jeśli nie interesuje Was tematyka twórczości Ekipy Fantasy, to mimo tego warto odwiedzić streama i wpłacić złotówkę.

Miejmy nadzieję, że już niedługo usłyszymy o większej liczbie świątecznych akcji charytatywnych. Patrząc na poprzednie lata przypuszczamy, że nie mamy się o co martwić.

 

Planujecie wspierać charytatywną akcję Ekipy Fantasy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.