Ekipa Fantasy rośnie w siłę

Ekipa Fantasy rośnie w siłę

Fifa jest grą, która z roku na rok cieszy się zarówno imponującą sprzedażą jak i sporą oglądalnością na YouTube. Od pojawienia się trybu Ultimate Team, w którym możemy stworzyć swoją własną, wymarzoną drużynę, powstało sporo kanałów opartych na gameplay'ach z tego właśnie trybu. Najpopularniejsi "fifacze" na polskim YouTube należą do tzw. Ekipy Fantasy, a od niedawna, każdy z jej członków ma na swoim kanale ponad 100 000 subskrypcji!


Jak widać na umieszczonym powyżej poście wstawionym przez Lacha, wszyscy z ekipy Fantasy zapracowali już na "srebrny przycisk". W sumie daje nam to ponad 1,7 miliona subskrypcji, co jest dosyć imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę, że widownia owych kanałów zrzesza praktycznie tylko graczy FIFY.Twórcy tworzą razem bardzo wiele wspólnych materiałów, nie tylko na tych wirtualnych boiskach. Poza licznymi turniejami czy pojedynkami, które YouTuberzy rozgrywają między sobą w FIFIE, zdarza się im też rywalizować na prawdziwej murawie, co jest bardzo fajną i spójną z resztą contentu odskocznią. Zmagania Ekipy Fantasy w prawdziwej piłce możecie zobaczyć tutaj:


Jak zapowiedział Lachu to dopiero początek ich wspólnych projektów, więc możemy się w niedługim czasie spodziewać więcej takich filmów. Współpraca podobnych kanałów na YouTube bardzo dobrze się sprawdza co widać chociażby po nieco podobnej ekipie zza granicy "The Sidemen". Filmy z FIFY zyskują teraz w Polsce bardzo dużą popularność, o czym możecie przeczytać w wywiadzie z Lachem na naszej stronie.

A czy wy oglądacie filmy Ekipy Fantasy? Jak oceniacie współpracę tych kanałów. Piszcie w komentarzach! :D


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl