Ekipa Fantasy ogłasza VIII stream charytatywny!

Ekipa Fantasy ogłasza VIII stream charytatywny!

Ekipa Fantasy ogłosiła właśnie ósmy już stream charytatywny, który rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 18:00 i potrwa dokładnie pięćdziesiąt godzin.


Świąteczna transmisja na żywo organizowana przez Ekipę Fantasy stała się już pewną tradycją polskiej sceny YouTube. Do tej pory byliśmy świadkami jej siedmiu edycji, podczas których to zbierano pieniądze dla potrzebujących dzieci.

W tym roku nie będzie oczywiście wyjątku od reguły. Ekipa Fantasy zapowiedziała właśnie VIII edycję charytatywnego streamu - rozpocznie się on 10 grudnia o godzinie 18:00. Będzie on prowadzony bez przerwy przez 50 godzin, a więc do 12 grudnia do godziny 20:00.Zmagania sześciu popularnych twórców internetowych (N3jxiom, Kamyk, Lachu, Jcob, DEV oraz Koza) będzie można śledzić na kanale, gdzie opublikowany został powyższy film. Stanowi on jednocześnie zapowiedź wydarzenia, jak i luźną zabawę influencerów.

Nie zdradzono szczegółów transmisji. Zapewne ponownie zobaczymy zmagania YouTuberów w FIFĘ oraz inne aktywności. Cel charytatywny również nie został podany, lecz najprawdopodobniej będzie nim pomoc chorym dzieciom. 

Źródło: Facebook | N3jxiom


Przypominamy, VII stream charytatywny Ekipy Fantasy rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 18:00 i potrwa do 12 grudnia do godziny 20:00.

 

Będziecie oglądać transmisję Ekipy Fantasy? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.