Ekipa Fantasy na półmetku charytatywnego streama!

Ekipa Fantasy na półmetku charytatywnego streama!

Wczoraj o godzinie 18:00 wystartował 50-godzinny charytatywny livestream Ekipy Fantasy. Po 25 godzinach od jego rozpoczęcia, panowie są w połowie jego trwania i zebrali już ponad 76 tysięcy złotych!


Tegoroczny live jest już 5-edycją tej świetnej inicjatywy Ekipy Fantasy. W tym roku ekipa zbiera pieniądze dla Mikołaja, który urodził się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym czterokończynowym. Leczenie komórkami macierzystymi to ostatnia szansa, a do tego potrzebne są pieniądze, które z pomocą widzów zbierają fifacze.

Po 25 godzinach od rozpoczęcia transmisji zebrano już nieco ponad 76 tysięcy złotych, z potrzebnych 113, które znajdują się w celu. To już blisko 70% całości, a stream potrwa jeszcze drugie tyle! Na charytatywnym live dzieje się naprawdę wiele, a całość jest bez przerwy obserwowana przez tysiące osób. Spora część z nich, bo już ponad 3 tysiące, zdecydowało się wesprzeć zbiórkę. Koniecznie obserwujcie livestreama, a jeśli chcecie dodatkowo pomóc, kliknijcie tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.