Podsumowanie charytatywnego streama Ekipy Fantasy - zebrano ogromną kwotę pieniędzy!

Podsumowanie charytatywnego streama Ekipy Fantasy - zebrano ogromną kwotę pieniędzy!

Dzisiaj dobiegła końca tegoroczna edycja charytatywnego streama organizowanego przez Ekipę Fantasy. Internet kolejny raz pokazał, jak wielka drzemie w nim siła i jak odpowiednio skierowana, może stworzyć wiele dobrego. Wspólnymi siłami przez 72 godziny ciągłej transmisji na żywo zebrano ponad 100 tysięcy złotych dla chorego na zanik mięśni małego Huberta - to ogromne osiągnięcie!


Tegoroczna odsłona była już czwartą edycją charytatywnego live'a, którego organizatorami jest ekipa polskich twórców z YouTube, na co dzień zajmująca się głównie materiałami z kolejnych odsłon gry FIFA. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i teraz przy wsparciu widzów w szczytnym celu, udało się zebrać naprawdę ogromną sumę - ponad 117 tysięcy złotych, dzięki czemu osiągnięto, a nawet przebito ustalony wcześniej cel! O fakcie mogliśmy dowiedzieć się m.in. z oficjalnego profilu Jcoba na Facebooku, jednego z członków Ekipy Fantasy:O charytatywnym streamie Ekipy Fantasy informowaliśmy także i my. Udało się nam przekazać nawet kilka materiałów zza kulis! Bardzo nas cieszy również fakt, że stream wsparł reprezentant Polski w piłce nożnej - Kamil Grosicki, co z pewnością przysłużyło się finalnemu wynikowi całej akcji. Ekipie z tego miejsca gratulujemy osiągniętego wyniku i już teraz czekamy na kolejną, piątą edycję przedsięwzięcia, bo takie akcje w polskim Internecie naprawdę są niezwykle ważne i potrzebne. Dobra robota!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.