Człowiek Warga stworzył własną ekipę

Człowiek Warga stworzył własną ekipę

Człowiek Warga opublikował właśnie pierwszy materiał z nowej serii pod tytułem "Epika". Cykl stanowi parodię popularnego ostatnimi czasy trendu polegającego na tworzeniu "ekip" przez twórców internetowych. 


Ekipa Friza oraz Team X to dwa najgłośniejsze projekty  youtubowe ostatnich lat. Pomysł na zakładanie "ekip" został przeniesiony do Polski ze Stanów Zjednoczonych i z powodzeniem znalazł szerokie grono odbiorców w kraju nad Wisłą.

Maciej Dąbrowski - założyciel kanału "Z Dvpy" - postanowił stworzyć parodię powyższego trendu. Cykl odcinków noszący tytuł "Epika" ma na wyrost przedstawiać negatywne i bezcelowe aspekty internetowych "ekip" (tak przynajmniej wnioskuję po obejrzeniu pierwszego materiału serii).Twórca skomponował "Epikę" z czterech osób (+ sam Człowiek Warga), które na przestrzeni ostatnich lat nie raz przewijały się na jego produkcjach. Mowa tu chociażby o Warszawskim Dresiku, Człowieku RZPRDL czy Gosku.

Debiutancki film traktuje w głównej mierze o postaci karła, która "musi znaleźć się w każdej ekipie". Większość komentarzy od widzów Macieja jest pozytywna, a w momencie pisania tego artykułu materiał obejrzano ponad 85 tys. razy.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.