Ekipa przekazała 40 tys. złotych na cele charytatywne

Ekipa przekazała 40 tys. złotych na cele charytatywne

Ekipa już niejeden raz pokazała, że nie jest obojętna na historie innych ludzi i z chęcią pomaga potrzebującym. Kolejnym dowodem, który o tym świadczy, jest najnowszy materiał na kanale Nowciaxa.


40 tys. złotych - tyle Ekipa przekazała na zakup dostosowanego do niepełnosprawnego kolegi samochodu.

W filmie Piotrka spotykamy się z historią chorego na postępujący zanik mięśni Grzegorza oraz jego siostry Jolanty. Oboje potrzebują środka transportu, który ułatwi im codzienne funkcjonowanie. Z tego powodu założyli zrzutkę, a o jej promocję poprosili Nowciaxa. Ten z kolei zainspirowany wspomnieniami z dzieciństwa, postanowił rozegrać z Grześkiem mecz w FIFĘ z zasadą - jeden gol równa się 500 zł, a przynajmniej tak myślał Grzesiek.Finalnie ekipa przekazała na zrzutkę aż 40 tys. złotych, czyli całą kwotę potrzebną na zakup samochodu. Dla obdarowanego była to niesamowita niespodzianka i z pewnością także duża ulga. Wklejamy wam link do zrzutki i zachęcamy do kolejnych wpłat. W końcu każdy grosz jest cenny!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.