EKIPA na pierwszym miejscu rankingu

EKIPA na pierwszym miejscu rankingu "TOP50 Spotify Polska"

Ekipa już od jakiegoś czasu zapowiadała debiutancką płytę, a 8 marca ukazał się pierwszy utwór, który się na niej znalazł. Piosenka przyjęła się wyjątkowo dobrze i już jest hitem Internetu. Również na Spotify zajmuje pierwsze miejsce w Polsce!


Album EKIPY nosi nazwę SEZON 3 i aktualnie można go kupić w preorderze. Z YouTuberami nagrywali artyści tacy jak  B.R.O, Cleo, Donatan czy „Jacuś”. Oficjalna premiera krążka ma mieć miejsce w czerwcu.

Ekipa zaskakuje swoich widzów coraz bardziej. Friz sezon drugi zaczynał w USA, gdzie wielkie plany przekreśliła kwarantanna i sytuacja z koronawirusem. Pomimo przeciwności, nagrane materiały zostały docenione przez fanów, a YouTuberzy od tamtego czasu wydali już własny kurs i opublikowali film dokumentalny. Teraz nadszedł czas na płytę z utworami opowiadającymi o ich życiu, relacjach, pracy i zabawie. Z tej okazji Ekipa wyjechała do Dubaju i na Zanzibar, gdzie powstawały teledyski, które z pewnością niedługo uda nam się zobaczyć w pełnej okazałości.

Aktualnie możemy zapoznać się z pierwszym utworem o tytule "3KIPA". Piosenka utrzymana jest w klimacie popowo-trapowym. Na YouTube zajmuje pierwsze miejsce w karcie Na Czasie, a na Spotify króluje na liście "TOP50 Spotify - Polska".To ogromny sukces. Można powiedzieć, że utwór zwojował cały Internet. Również na TikToku pojawia się mnóstwo filmów ze specjalnym tanecznym układem wykonywanym do "3KIPY".Niecierpliwie czekamy na opublikowanie kolejnych piosenek z płyty. A Wy, jakie macie wrażenia po zapowiedzi albumu?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.