EA rezygnuje z rozdawania darmowych gier

EA rezygnuje z rozdawania darmowych gier

Wiele z was pewnie kojarzy akcję On The House organizowaną przez Electronic Arts polegającą na rozdawaniu za pośrednictwem Origins konkretnych gier zupełnie za darmo. Wszystko wskazuje na to, że EA rezygnuje z tej inicjatywy.


Pewien użytkownik portalu Reddit zauważył, że firma usunęła z sieci informację na temat wspomnianego przedsięwzięcia. Mimo że sam przycisk w aplikacji działa to zamiast przenosić na stronę usługi, kieruje użytkowników do witryny poświęconej abonamentowi Origins Access.

To koniec akcji On The House


Ostatni tytuł w ramach On The House można było odebrać w lutym bieżącego roku - mowa tutaj o kosmicznym Dead Space. Na przestrzeni tych czterech lat działania usługi, gracze mogli pozyskać także chociażby Battlefield 3 czy Need For Speed - Most Wanted.

Nie wiadomo dlaczego Electronic Arts zdecydowało się na taki krok i wszystko wskazuje na to, że nie otrzymamy już żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.