E-sport na światowym poziomie w TVP!

E-sport na światowym poziomie w TVP!

TVP Sport zostało wyłącznym partnerem transmisji telewizyjnej rozgrywek Intel Extreme Masters, ESL One i ESL Mistrzostw Polski. Jest to kolejny przykład współpracy stacji telewizyjnej z organizatorami wydarzenia esportowego. Świadkami podobnego układu byliśmy między innymi podczas minionego Eleauge Major 2018.


Oprócz wyżej wymienionych rozgrywek, TVP zaprezentuje nam również program esportowy "Esport weekly" oraz skrót minionego dnia. Transmisje te będą również przełomowym momentem dla ESL Mistrzostw Polski, ponieważ będzie to pierwsza polska liga esportowa transmitowana za pośrednictwem telewizji. Niestety nie wszystkie zawody będzie można oglądać na ekranach telewizorów. Jeśli chcecie zobaczyć transmisję z ESL One, musicie poszukać jej na sport.tvp.pl w aplikacji TVP sport , na oficjalnej stronie na facebooku  lub kanale na YouTube. Finał zmagań w CS:GO będzie można zobaczyć na telewizyjnej antenie TVP Sport w niedzielę (4 marca) od 22:00 w kanale telewizyjnym TVP Sport.Przypomnijmy tylko, że podczas tegorocznego Intel Extreme Masters i dostępnych będzie wiele innych aktywności poza głównym turniejem. Między innymi będzie można oddać krew o czym pisaliśmy tutaj, czy obejrzeć zmagania Team Kinguin i AGO Esports o czym możecie przeczytać pod tym adresem.

Jak sami widzicie w najbliższe dni naprawdę warto wybrać się do Katowic. Jeśli jednak nie zdążyliście kupić biletów a nie chcecie stać w legendarnej już kolejce przed spodkiem, pozostaje wam przeżywanie "polskiego święta esportu" w domowym zaciszu, na przykład oglądając transmisję na TVP Sport.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.