Dzisiaj premiera gry Battlefield 1!

Dzisiaj premiera gry Battlefield 1!

Gry komputerowe to symbol niesamowitego postępu technologii. Nawet jeśli spojrzymy dwadzieścia lat w przeszłość i porównAMY ówczesne produkcje do tych, które znamy dzisiaj to wizualne doznania to przepaść nie do pojęcia. Dziś swoją premierę ma gra, która nareszcie jest hitem od samego ujawnienia fabuły gry. Mowa tu o Battlefield 1 


Nie ulega wątpliwości, że wspomniana wyżej seria gier wideo cieszy się na całym świecie popularnością i pewnego rodzaju prestiżem. Każda produkcja oznaczona logiem Battlefield to gwarancja przynajmniej dostatecznej jakości produktu. Tak się składa, że dzisiaj (21.10.2016 r.) ma miejsce premiera Battlefield'a 1, długo wyczekiwanej kontynuacji sagi. Przypomnijmy sobie do jakiego miejsca i okresu w historii zabierają nas twórcy - sama akcja dzieje się w czasie I Wojny Światowej (1914-1918) i to właśnie jest ten fakt, który przesądza o wyjątkowości serii. Cofamy się do czasów, kiedy technologia nie była jeszcze tak rozwinięta i mamy okazję przesądzenia o jednej z najbardziej przerażających wojen w historii.

Tak prezentuje się najpopularniejsza grafika z gry Battlefield 1, umieszczona jest również na wydaniu pudełkowym owej produkcji. Tak prezentuje się najpopularniejsza grafika z gry Battlefield 1, umieszczona jest również na wydaniu pudełkowym owej produkcji.


Europejskim wydawcą gry jest EA, które oprócz promocji nowej gry zadbało między innymi o polskie, pełne udźwiękowienie. Jeżeli śledziliście temat gry od DICE od dłuższego czasu to wiecie zapewne, że w rolę trzech żołnierzy w trybie multiplayer wcielili się YouTuberzy - Patryk "Rojo" Rojewski, Remigiusz "Rock" Maciaszek oraz Piotr "Izak" Skowyrski. Oczywiście pisaliśmy o tym fakcie i artykuł na ten temat możecie przeczytać tutaj. Jeśli macie już w swoich rękach Battlefield'a 1 to dajcie znać jak Waszym zdaniem głos internetowych twórców brzmi bezpośrednio w grze!

Natomiast tym, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić gry na swoim komputerze/konsoli polecamy dzisiejszy odcinek Roja, w którym wraz z Remigiuszem Maciaszkiem próbują swoich sił w trybie multiplayer.


Jak na razie Battlefield 1 zgarnia bardzo wysokie noty od mediów na całym świecie. Te chwalą DICE między innymi za stworzenie wreszcie dobrej kampanii jednoosobowej oraz wyśmienitego trybu wieloosobowego. Brawo!

Co sądzicie o nowej odsłonie Battlefield'a? Graliście, macie zamiar, czy w ogóle nie interesuje Was ta seria? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.