AliExpress z wielkimi promocjami z okazji Dnia Singla!

AliExpress z wielkimi promocjami z okazji Dnia Singla!

Już 11 listopada obchodzimy międzynarodowy Dzień Singla. Z tej okazji, AliExpress szykuje wielkie wyprzedaże. Jakby tego mało, przygotowali oni świetne zniżki i kody promocyjne. Upolujcie coś ciekawego razem z nami!


Zniżki z gier społecznościowych


AliExpress z okazji Dnia Singla udostępnia gry społecznościowe, w których można zgarnąć dodatkowe kupony zniżkowe. Do tego, właśnie 11 listopada, użytkownicy dostaną szansę na wygranie 3 nagród dedykowanych. Nagrodą główną jest... 1111$! Kliknij tutaj i zagraj o dodatkowe kody zniżkowe i główną nagrodę w grach społecznościowych od AliExpress!

Gry społecznościowe na AliExpress

Mega zniżka za każde wydane 35$


AliExpress z okazji święta zakupów na 11 listopada przygotowało dodatkową promocję dotyczącą wszystkiego tego, co mamy w koszyku. Z kodem zniżkowym MEGAZNIZKI użytkownik otrzyma 4$ za każde wydane 35$ w tym dniu! Opcja dotyczy także wcześniej przecenionych produktów, a kod aktywny jest od godziny 09:00 dnia 11.11.

 

Kod zniżkowy dla nowych użytkowników


Jeszcze wam mało promocji? AliExpress idzie o krok dalej i oprócz tego mamy też kod dla nowych użytkowników ze stałym kodem zniżkowym na start wynoszącym 4$-5$. Oto wspomniany kod, który działa cały czas: PL1111NEW4

 

W akcję nagłaśniania promocji z okazji Dnia Singla angażują się polscy YouTuberzy


Dzień Singla na AliExpress to prawdopodobnie najlepszy dzień w roku na skorzystanie z tak wielu promocji. Nieprzypadkowo więc YouTuberzy nagłaśniają akcję promocyjną portalu. Wśród nich Poszukiwacz, który na wstępie swojego materiału na AliExpress postanowił kupić coś dla swojego kota, który dzień singla ponownie spędzi w samotności. Na szczęście prezent dla swojego przyjaciela został już zamówiony, co z pewnością umili mu ten czas.Na platformie nie braknie przeróżnych gadżetów, które nie kosztują wiele, a wypełnią nam każdy czas. Z gadżetami z AliExpress zapoznał nas DżoDżo, który na swoim kanale pokazał kilka z nich oraz przedstawił promocję na 11 listopada.Jeśli mowa już o gadżetach, z pewnością trzeba wspomnieć o niemałej ofercie ciekawych akcesoriów na AliExpress, które mogą przydać się wam do różnych ciekawych aktywności dnia codziennego lub które będziecie mogli sprezentować bliskiej osobie. Na taki pomysł wpadła CheersMyHeels oraz Anna Szlęzak.

Każdy z nas wie, że sport to zdrowie. W obecnych czasach trzeba dbać o nie szczególnie. Na AliExpress znajdziemy sporo akcesoriów związanych ze sportami czy różnoraką aktywnością fizyczną. Twórca kanału Enduroboy sam przedstawił kilka rzeczy do swojego roweru i przy okazji zapoznał widzów z promocjami z okazji Dnia Singla.Jak spędzić dzień singla? Oprócz skorzystania z promocji w ramach tego święta, ze swoim pomysłem dla widzów podzielił się Mini Majk. Wraz z Poczciwym Krzychem jako reprezentacja singli w Ekipie, wybrali się na męski wypad na ryby. Wyprawie towarzyszyły oczywiście umilające podróż akcesoria zakupione na AliExpress. Sprawdźcie sami!Nadchodzące święto zakupów przybliżył nam także Naruciak, który zachęcił do skorzystania z kodów promocyjnych oraz gier społecznościowych, aby tanio zakupić produkt, który zagwarantuje nam sporo radości na długi czas.Koniecznie odwiedźcie 11 listopada AliExpress oraz pamiętajcie, że kody zniżkowe działają tego dnia od godz. 9:00 rano! Polujcie na okazje i dajcie znać co takiego zakupiliście.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.