95-letni YouTuber - Dziarski Dziadek pokazuje swoją formę

95-letni YouTuber - Dziarski Dziadek pokazuje swoją formę

O przemianie Jacka Gadzinowskiego i o jego Thor Challenge pisaliśmy kilka miesięcy temu w naszym artykule. Teraz, Jacek postanowił zmotywować swoich widzów do działania oraz i pokazał nam rady w celu utrzymania formy od 95-letniego żołnierza Armii Krajowej - Pana Antoniego Huczyńskiego, znanego jako Dziarski Dziadek.


Według Dziarskiego Dziadka bardzo ważnym elementem jest dieta, a jej głównym składnikiem w jego przypadku są śledzie. Oprócz tego, Pan Antoni stosuje też krioterapie, czyli leczenie zimnem. Jak sam nam mówi, w jego domu otwarte są wszystkie okna i drzwi, a temperatura nie przekracza 10 stopni. Kolejnym podstawowym detalem długowieczności jest pobudzanie komórek mózgowych. Jak robi to bohater filmu Jacka Gadzinowskiego? Czyta on po prostu bardzo duże ilości książek, głównie związanych z II Wojną Światową, którą Pan Antoni bardzo się interesuje. Ostatnią rzeczą jest aktywność fizyczna, która podobnie jak dieta jest kluczowym elementem do utrzymania formy. Po więcej wbijajcie na kanał Jacka i oglądajcie odcinek z Dziarskim Dziadkiem.


Oprócz dzisiejszego materiału, Pan Antoni pojawiał się już wcześniej w znanej i lubianej serii "Wjazd na chatę". Koniecznie zobaczcie również ten film!Dla tych, którzy chcieliby poznać więcej sekretów Pana Antoniego polecamy jego książkę, którą znajdziecie klikając tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.