"Dziadek strzela do drona" - Dominik Łupicki i DJ Remo prankują

Dominik Łupicki znany jest głównie ze swojego poczucia humoru i ciekawych pomysłów na vlogi. Na jego kanale dość często pojawiają się pranki, które wykonuje on głównie na swoich znajomych, rodzinie oraz na gwiazdach Young Stars Teamu. Jego najnowszy film to istna petarda. Co takiego zrobił tym razem?


Wczoraj na kanale Dominika pojawił się film nagrany wraz z jego tatą, czyli z DJ'em Remo. Jak wyjaśnił na początku DJ Remo, jego tata, a zarazem dziadek Dominika, nie widział, że jego wnuczek na święta otrzymał drona. Dla starszych osób, które nie zawsze mają jakiekolwiek pojęcie na temat nowoczesnych technologii, taka zabawka może wydać się nieco dziwna, a nawet jak w przypadku dziadka Dominika trochę podejrzana. Oprócz tego, uważał on, że drony mają za zadanie zbierać informacje na nasz temat, które później ktoś może wykorzystać nie do końca w dobry dla nas sposób. Chłopaki postanowili więc, że wkręcą go i odpalili urządzenie tuż pod jego oknem. Nie przewidzieli oni jednak reakcji dziadka, który zaraz po tym jak zobaczył drona, postanowił, że pozbędzie się go przy pomocy wiatrówki. Remigiusz i Dominik musieli niestety przerwać pranka i wyjaśnić, że zabawka należy do nich, a nie do kogoś obcego. Trzeba przyznać, że pomysł dosyć ciekawy, a widzowie na pewno chętnie zobaczyliby więcej takich materiałów.Wspomniany wcześniej dron, to prezent świąteczny. Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy test urządzenia.


Prank z dronem to nie jedyny film tego rodzaju, który przypadł widzom Dominika do gustu. Dwa dni temu twórca wrzucił materiał, na którym owija telefon swojego taty gumkami recepturkami, aby DJ Remo nie mógł wyłączyć dzwoniącego budzika. Jak zareagował na to jego tata? Otóż nie spróbował nawet wyłączyć dzwonka, tylko wyrzucił swój telefon za okno. Jak skończył się cały żart? Koniecznie sprawdźcie!Warto wspomnieć o tym, że obydwa wyżej pokazane filmy z wkręcaniem innych przyniosły YouTuberowi blisko 9 tysięcy nowych subskrybentów. Sam materiał dotyczący pranka z dronem został obejrzany już ponad 100 tysięcy razy i znajduje się na 49 pozycji na karcie "na czasie" strony YouTube.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.