Duży w Maluchu zaatakowany przez Palucha. YouTuber odpowiedział

Duży w Maluchu zaatakowany przez Palucha. YouTuber odpowiedział

Od kilku dni w internecie głośno jest o sprawie znanego rapera Palucha, który na jednym z koncertów zwyzywał YouTuberów oraz Young Multiego. Kilka dni po tej sprawie, Paluch postanowił zaatakować jeszcze jednego twórcę, tym razem Dużego w Maluchu.


Właśnie wczoraj swoją premierę miała nowa płyta Palucha. Raper od kilku dni był w ogniu krytyki za zwyzywanie rapujących YouTuberów oraz Young Multiego, a także ostrą wymianę zdań z innym raperem - Peją. Multi w dniu wczorajszym postanowił odpowiedzieć m.in. Paluchowi, nagrywając specjalny utwór pt. "List Otwarty", o którym mogliście przeczytać tutaj.

Dzień przed premierą płyty, równie wiele emocji wzbudził post na instagramie Palucha, w którym bezpodstawnie zaczepił znanego YouTubera i twórcę wywiadów - Dużego w Maluchu. 


Wyświetl ten post na Instagramie.
 

🤳🏼😘✌🏼🎅🏼🎅🏿


Post udostępniony przez Biuro Ochrony Rapu (@paluchofficial)


Filip Nowobilski postanowił szybko odpowiedzieć nagrywając nowy film na swój kanał. W nim opisał całą sytuację, odniósł się do wywiadu z Paluchem, który przeprowadził w czerwcu 2017 roku, a także powiedział, że zupełnie nie rozumie bezpodstawnego ataku na jego osobę. Koniecznie zobaczcie cały materiał:Paluch w emocjonalny sposób szybko skomentował film Filipa. Nazwał YouTubera "parówą" oraz wspomniał o tym, że Duży w Maluchu chciał rzekomo "zrobić z niego wroga patriotów, promując wywiad wyciętymi z kontekstu fragmentami". Dodatkowo raper zagroził Filipowi za to, że wspomniał on o usuniętym fragmencie wywiadu dotyczącym Malika Montany.

Komentarz rapera szybko zniknął z sekcji komentarzy, co zostało przedstawione na Instagram Story Palucha. Duży w Maluchu zaznaczył jednak, że wpis został usunięty automatycznie, ze względu na listę słów zabronionych, które znalazły się w jego treści. Co sądzicie o tej sprawie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.