Drużyna Izaka w półfinale! Sprawdź kiedy i z kim zagra [ROZPISKA]

Drużyna Izaka w półfinale! Sprawdź kiedy i z kim zagra [ROZPISKA]

Przedwczoraj drużyna Izaka po świetnej grze wygrała pierwszy mecz turnieju ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji o czym pisaliśmy tutaj. Wszyscy są dumni z naszej polskiej reprezentacji, ale teraz czeka ich kolejny - półfinałowy mecz. Sprawdźcie kiedy zagrają i na kogo mogą trafić.


Pierwszym meczem turnieju było starcie ROG IzakOOO z ROG zonixx. Polacy wyszli z niego zwycięsko i pokonali Niemców 2:1. Najlepszym zawodnikiem według statystyk okazał się sam kapitan - Piotr "Izak" Skowyrski, ale cały team grał na podobnym poziomie. Tak wyglądał dokładny przebieg każdej z map:

wynik-map

Jedną z lepszych akcji meczu obejrzycie poniżej:Dziś Piotrek wstawił film, w którym komentuje wczorajszy pojedynek. W materiale zobaczyć możemy resztę jego zespołu, która oceniła całą grę.Po świetnym meczu Polaków przyszedł czas na drugi mecz ćwierćfinałowy. Amerykańskie ROG fl0m zmierzyło się z francuskim teamem ROG Skyyart i to właśnie oni wygrali mecz już po 2 mapach. Tym sposobem, trafili oni bezpośrednio w tabeli na zespół Izaka.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYKONAĆ QUIZ O IZAKU!


Dziś odbywają się mecze kolejnych 4 drużyn, które walczą o półfinały. O 18:00 zmierzą się faworyci turnieju - ROG Maikelele vs. ROG adreN. O 22:00 natomiast czeka nas emocjonujący pojedynek ROG Luke vs. ROG SPUNJ. Po tym meczu poznamy obie pary półfinałowe.

rog-cwiecfinaly

Same półfinały odbędą się jutro - w sobotę. Pierwszy z nich standardowo o godzinie 18:00, drugi o 22:00. To w tym wcześniejszym będziemy mogli oglądać team Izaka, który zmierzy się z francuskim ROG Skyyart. Piotr oglądał wczorajszy mecz tego zespołu i po tym co zobaczył, mówi że jest dobrej myśli.

 

Finał czeka nas o 18:00 w niedzielę. Obyśmy mieli okazję zobaczyć tam nasz polski zespół! Będziecie oglądali zmagania naszych?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.