Drugi damski kanał z milionem subskrypcji!

Drugi damski kanał z milionem subskrypcji!

Damskie kanały na YouTubie przeżywają właśnie swój okres świetności – drugi damski kanał w ciągu kilku dni osiągnął 1 milion subskrypcji! Tym razem do tego zaszczytnego grona dołączyły aż dwie dziewczyny – Nadia Długosz oraz Ola Nowak – czyli duet znany z kanału Beksy!Kanał Beksy został otworzony w październiku 2015 roku, co jest bardzo istotnym faktem, biorąc pod uwagę ostatni sukces Red Lipstick Monster. RLM jako pierwsza zdobyła 1 milion subskrypcji na YouTubie, jednak w szybszym czasie zrobiły to Beksy, gdyż Red Lipstick Monster swoją działalność rozpoczęła około 3 lata wcześniej niż duet Oli i Nadii. Obu kanałom jednak gratulujemy tak samo mocno!


Za produkcję drugiego damskiego kanału z milionem subskrypcji odpowiadają panowie z Abstrachuje.TV, jednak twórczyniom kanału nie można odmówić inwencji i kreatywności, ponieważ milion subskrypcji to zasługa przede wszystkim ich ciężkiej pracy. Większość filmów na kanale Nadii i Oli obejrzało po kilka milionów ludzi, a najpopularniejszym z nich jest "Idealna Dziewczyna: Oczekiwania vs Rzeczywistość", który przekroczył aż 4.5 miliona wyświetleń i dostał prawie 60 tysięcy "łapek w górę". 70 filmów, które znajdują się na kanale Beks, łącznie obejrzano już ponad 180 milionów razy.Oprócz kanału na YouTubie Beksy są bardzo aktywne również na Instagramie oraz Facebooku.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.