Ruszyła druga tura biletów na PGL Major Kraków 2017!

Ruszyła druga tura biletów na PGL Major Kraków 2017!

Na trzy lipcowe dni Kraków stanie się prawdziwą stolicą globalnego e-sportu. Wszystko to ze względu na zbliżający się PGL Major, który zorganizowany zostanie właśnie w naszym kraju. Zainteresowanie imprezą jest tak duże, że pierwsza tura biletów na to wydarzenie rozeszła się w błyskawicznym tempie. Organizatorom nie pozostało więc nic innego jak ponownie urządzić sprzedaż tychże wejściówek.


Coraz więcej wiadomo o wakacyjnym świecie dla miłośników elektronicznego sportu. To, co jednak interesuje chyba wszystkich najbardziej, czyli data wydarzenia oraz ceny poszczególnych rodzajów biletów, jest już znane. Kilka dni temu byliśmy świadkami sprzedaży pierwszej tury wejściówek na PGL Major Kraków 2017, lecz jak się okazuje - chętnych jest znacznie więcej.Dlatego też postanowiono wznowić ich sprzedaż i zorganizować drugą turę. Ta natomiast rozpoczęła się już dzisiaj o godzinie 12:00. Dla przypomnienia - zakupić można dwa rodzaje biletów: zwykły (oferujący zwykłe miejsca siedzące) oraz premium (specjalnie wydzielona strefa). Niezależnie od tego na jaki typ się zdecydujecie, polecamy się naprawdę pospieszyć, bo zapewne wejściówki znikną w mgnieniu oka.

Wybieracie się na PGL Major Kraków 2017? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.