Nowe okulary Snapchata potwierdzone!

Nowe okulary Snapchata potwierdzone!

Okulary Snapchata, znane jako Spectacles, okazały się wielką klapą dla firmy i stratą wielu milionów dolarów. Gigantowi ostatnio ogólnie nie wiedzie się najlepiej, więc nadzieje związane z potwierdzoną drugą generacją okularów muszą być naprawdę duże.


Istnienie przynajmniej jednej nowej pary okularów od Snapchata potwierdziło FCC, czyli amerykańska Federalna Komisja Łączności. Dokument, który został dzisiaj opublikowany i znaleziony przez portal Variety, opisuje "dającą się nosić kamerę wideo" stworzoną przez spółkę Snap. Produkt miał być oznakowany jako Spectacles, a na opakowaniu wydrukowany napis Model 002. 

Chociaż wszelkie informacje były skrzętnie poukrywane, to udało dowiedzieć się, że okulary będą wspierać standardy 802.11ac Wi-Fi i Bluetooth 4.2 (BLE). Poniżej zdjęcie opisywanego dowodu na istnienie nowego modelu okularów:Na ten moment nie ma więcej szczegółów na temat nowych Spectacles, ale powyższe zdjęcie świadczy o tym, że korporacja nad takimi pracuje. Nie oznacza to jednak, że na pewno pojawią się one na rynku, chociaż teraz jest to bardziej prawdopodobne.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.