Druga część serialu Lupin trafiła na Netflixa!

Druga część serialu Lupin trafiła na Netflixa!

Sukces pierwszych odcinków serialu Lupin od Netflixa przyczynił się do tego, że fani nie mogli doczekać się kontynuacji produkcji. Dziś nadszedł 11 czerwca, co oznacza, że na platformie pojawiła się druga część przygód Assane Diopa.


Ostatni odcinek pierwszej części hitowego serialu zakończył się zaginięciem Raoula - syna głównego bohatera, a przed Diopem stanął inspektor Guedira. Każdy widz Lupina wiedział, że oznacza to kolejną część serialu. Jakiś czas temu Netflix zapowiedział, że kontynuacja serialu będzie miała swoją premierę 11 czerwca 2021 roku.Dzisiejsza premiera jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych tego miesiąca na platformie. Serial ma miliony fanów na całym świecie. Lupin jest także pierwszą francuską produkcją, która trafiła do TOP10 Netflixa, a w ciągu miesiąca od wydania pierwszej części obejrzało go 76 milionów osób.

Druga część serialu składa się z 5 odcinków, które są już dostępne na platformie. Według komentarzy widzów, druga część niczym nie odstaje od poprzedniej i zdecydowanie było na co czekać.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.