Dream w końcu ujawnił swoją twarz

Dream w końcu ujawnił swoją twarz

Dream to popularny twórca YouTube, który do tej pory zgromadził ponad 30 mln subskrypcji. YouTuber do dziś występował publicznie jedynie w białej masce z uśmiechem. Teraz w końcu postanowił ujawnić swoją twarz.


Wielkie wydarzenie na kanale Dreama, czyli legendy światowego YouTube i gracza Minecraft, było zapowiadane oficjalnie od kilku dni. Dziś w nocy 23-latek na swoim Twitterze napisał post o treści "today", który wskazał, że dziś możemy spodziewać się wyczekiwanego materiału.

Kilka godzin później, na kanale Dreama pojawił się film, w którym twórca zdjął maskę i po raz pierwszy pokazał się publicznie w internecie ukazując swój prawdziwy wizerunek.Film Dreama spotkał się ze świetnym odbiorem fanów. W niecałe 10 godzin zebrał ponad 15 milionów wyświetleń oraz blisko 250 tysięcy komentarzy. Opinie wskazują na to, że wiele osób wątpiło w to, że moment ujawnienia twarzy przez Dreama kiedykolwiek nastąpi.

Materiał komentują także inni topowi twórcy YouTube i znajomi Drema, którzy jego twarz także zobaczyli po raz pierwszy na dzisiejszym materiale lub na chwilę przed jego publikacją w rozmowach prywatnych na FaceTime, o których informowali na swoich mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że dzisiejsza publikacja jest wielkim wydarzeniem na YouTube, ponieważ aż do dziś, żaden duży twórca nie ukrywał swojej twarzy przez tak długi czas.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.