"Dramat w Rumunii" - Nitrozyniak, Marcin Dubiel, Stuu i zepsuty autokar

"Dramat w Rumunii" - Nitrozyniak, Marcin Dubiel, Stuu i zepsuty autokar

"Dramat w Rumunii" - tak swój film, który został opublikowany o 3 w nocy, nazwał Nitrozyniak. To właśnie on wraz z Marcinem Dubielem oraz Stuu znajdują się obecnie w podróży do kurortu "Złote Piaski", który znajduje się w Bułgarii. Co takiego "dramatycznego" się wydarzyło?


Wyżej wymienieni YouTuberzy oraz Naruciak, biorą udział w koloniach z widzami, na które zostali zaproszeni jako goście specjalni. Każdy widz Stuarta wie, ze od wielu lat boi się latać samolotem. Wiąże się to z tym, że swoimi czasy YouTuber przeżył sen, w którym ginie w katastrofie lotniczej. Od tego czasu, nie wsiadła na pokład samolotu ani jeden raz. To właśnie dlatego, na kolonie w Bułgarii musiał wybrać się autobusem. Sergiusz i Marcin stwierdzili, że mu potowarzyszą, za to Naruciak zadecydował, że poleci samolotem sam.


panowie


Jak się później okazało, tylko Naruciak uniknął pecha. Autobus z YouTuberami się zepsuł i działały jedynie dwa biegi. Panowie od 1:30 musieli czekać 4 godziny, by pojechać do mechanika. W międzyczasie rozważali oni wypożyczenie samochodu, by dostać się na miejsce. O 9 rano, po łapaniu Pokemonów, podjęli decyzję, że pojadą na lotnisko i wypożyczą auto. Na dalszych snapach widać jednak, jak jadą autobusem, więc możemy domyślać się, że został on ostatecznie naprawiony, bądź podmieniony na inny.
Naruciak skomentował tę sytuację tak:
Teoretycznie ciesze się, że z nimi nie pojechałem..
Tylko im jak się zepsuł autobus to stanęli, jak mi zepsuje się samolot to nie nagram vloga XDDDDAktualizacja - 14:45Co sądzicie o tej sprawie? Śmialiście się z tej sytuacji czy może współczuliście YouTuberom?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.