Drama reZigiusz vs. Naruciak [PODSUMOWANIE]

Drama reZigiusz vs. Naruciak [PODSUMOWANIE]

Wcale nie tak długo musieliśmy czekać na kolejną na polskim YouTube tak zwaną "DRAMĘ", czyli konflikt między YouTuberami. Teraz przyszedł czas na reZigiusza i Naruciaka. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółowy opis tego zdarzenia.


Wszystko poszło o rozmowę na teamspeak'u, która miała miejsce już we wrześniu 2015 roku. W rozmowie tej, Naruciak rozmawia z innymi widzami o różnych YouTuberach. Obgaduje on w niej zarówno Brutala, Stuu, Nitra jak i właśnie reZigiusza. Rozmowa ta została nagrana oraz umieszczona na YouTube przez użytkownika Boomka, który dokładnie przysłuchiwał się całej tej dyskusji.Powyższy film odkrył w środę (27.01) Remek, który napisał do Adama (Naruciaka) z zapytaniem dotyczącym tego materiału. Rozmowa wyglądała tak, jak widzicie poniżej:


rozmowa


Naruciak postanowił odpowiedzieć dzień później - w czwartek 28 stycznia. Jak widać reZigiusz nie spodziewał się tak ostrej reakcji z jego strony i wyraził swoje niezadowolenie z tego faktu. W końcu doszło do tego, że Remek zadecydował podzielić się tym na swoim facebook'owym profilu:


remek


W komentarzu Adam wyraził swoją opinie, która brzmiała tak:Ale zły ten Naruciak :( Zniszczony w prywatnych wiadomościach to się pluje na swoim fb. Nie zapomnij dać mi tutaj bana bombel :D Zrób mi dramę za zdanie: "rezi i inne gówna" i zaproś do tego kolegów z cmentarza. Pece <3

Właśnie zaraz po tym, reZi wrzucił screen'a z rozmowy (ten, który umieściliśmy wyżej) z sarkastycznym dopiskiem:Zniszczyłeś mnie Adam.

Wtedy już wszyscy wiedzieli, że ma miejsce kolejna drama. Pod postem Remigiusza zaczął się spam, w którym każdy chciał wyrazić swoją opinię. Na grupach YouTuberów zaczęło robić się głośno i drama ta szybko zyskała na popularności. Sam post reZigiusza został polubiony przez ponad 3500 osób. Dołączyli się do niej także inni YouTuberzy, tacy jak: MultiGameplayGuy, Mandzio, Z Dupy, Boxdel czy CTSG. Oto ich komentarze do tego zdarzenia:


opinie


Swoje zdanie na ten temat przedstawił także Marcin Dubiel, który sam nagrywał z Naruciakiem. Doczekał się on odpowiedzi od reZigiusza:


dubiel


Opinie ludzi na ten temat były przeróżne. Przeważały jednak te, które mówiły, że Adam zachował się źle obgadując wszystkich dookoła na teamspeak'u, oraz te, w których widzowie pisali, że drama ta nie ma żadnego sensu. Poniżej cytujemy najciekawsze komentarze:Osobiście uważam, że żaden z youtuberów nie powinien wyrażać opinii na temat swojego rywala (bo w końcu nimi jesteście). Adam naprawdę dziwi mnie twój przypływ odwagi :O Ps Nie wsadzaj wszystkich do 1 wora.

Jeszce niecałe 5 minut temu miałam szacunek do Adama.. Teraz nie mam go za grosz.. Uważam że pogrążył się do końca ... Remek nie przejmuj się takimi osobami jak Naruciak ... Nie jest wart naszej uwagi. A po za tym jesteś najlepszym polskim youtuberem i nie masz czym się przejmować :) :*


Mówi to jeden z najbardziej sztucznych osób na polskim YouTube pozdro dla Naruciaka\

O, kolejna drama, którą można mieć w dupie bo i tak nic nie wniesie do życia poza tym, że dwie grupy (te niemyślące części widzów w sensie, nie mówię że wszyscy) będą na siebie naskakiwać mówiąc kto jest lepszy czy coś.

Nie zabrakło też zabawnych komentarzy, takich jak:Nie wierzę, że taka osoba jak Naruciak, która nagrywa filmy pod tytułem "symulator pindolka" mówi o innym YouTuberze ze kaleczy filmami XD

W sumie nie mogę się już doczekać Plociucha który wszystko wyjaśni :)

Kolejny etapem dramy tak jak wszyscy się spodziewali była opinia w formie filmu. Jako pierwszy wrzucił ją Mandzio na specjalnie utworzonym kanale pt. "Fuckty YouTube". W prześmiewczy sposób opisał on w skrócie tę dramę:Materiał ten spodobał się wielu osobom, w tym YouTuberom, którzy brali udział w dyskusji pod postem Remka.


Na koniec, warto zaznaczyć, że stosunki między Naruciakiem a innymi YouTuberami od dawna nie należały do najlepszy. Zaznaczali oni fakt, który w dzisiejszej dramie jest najważniejszy. To, że Naruciak często za plecami obgadywał innych, mimo tego, że nigdy ich nie poznał. W Diss Challenge 2, wspomniał o tym sam Multi:
Naruciak kurwa kiedyś nawet szanowałem Cie
A teraz dla mnie w moich oczach jesteś zwykły cwel
Naruciak taki z ciebie typie jest fejk
Że przed meetupem jeszcze przecież hejtowałeś mnie
A później na burgerze nagle rękę podajesz mi
I mówisz, że jest fajnie i w ogóle że jest git
I miałeś kurwa szczęście, że filmiku nie widziałem
Bo jakbym widział to by się to skończyło inaczejCiekawe, czy drama ta jeszcze się rozwinie i czy któryś z YouTuberów jeszcze nagra o tym film. Jeśli tak, od razu zaktualizujemy ten artykuł. Bądźcie więc z nami na bieżąco. Tymczasem...


Co sądzicie o tej dramie? Kto według Was ma tutaj rację?