Strzały podczas streamu gwiazdy Twitcha

Strzały podczas streamu gwiazdy Twitcha

Popularny streamer z Twitcha, Guy ‘Dr. DisRespect’ Beahm, który wygląda jak Freddie Mercury, przerwał swoją transmisję z powodu strzałów, jakie padły w jego domu.


Przestraszona gwiazda Twitcha odeszła na chwilę od swojego streama i powróciła wyraźnie poruszona, ogłaszając swoim widzom:
Panie i Panowie, muszę zakończyć transmisję. Ktoś strzela w nasz dom, zbił już okno. To jest drugi strzał. Wczoraj też ktoś strzelał. Ktoś strzelał w nasz pieprzony dom wczoraj i ktoś strzela znowu.

Zobaczcie sami reakcję streamera:Aktualnie na jego profilu na Twitchu, który subskrybuje 3 miliony użytkowników, można znaleźć wiadomość, że jego rodzina jest bezpieczna i zostały podjęte odpowiednie środki, a stream póki co jest zawieszony. Lokalna policja potwierdza, że funkcjonariusze byli w domu Beahma i nikt nie został ranny.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.