Dominik Szarek z Futbolove wyjaśnia dłuższą przerwę na kanale!

Dominik Szarek z Futbolove wyjaśnia dłuższą przerwę na kanale!

Bywają takie sytuacje, gdy twórca musi zdecydować się na przerwę. Powody bywają różne - często jest to kwestia pewnego przemyślenia, zweryfikowania tego, co się robi i zaplanowania kroków na przyszłość. Taka przerwa od tworzenia materiałów pojawiła się na kanale Dominika Szarka, twórcy projektu Futbolove.


Dominik Szarek od wielu lat tworzy filmy ściśle dotyczące piłki nożnej, które polubiło naprawdę duże grono osób. Jego główny kanał przyciągnął do siebie już ponad 300 tysięcy stałych widzów, a same filmy zostały odtworzone prawie 50 milionów razy! Niestety, w przeciągu ostatnich miesięcy na kanale Dominika dało zauważyć się nieco mniejszą regularność w publikowaniu materiałów. Ostatnio za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku twórca postanowił ustosunkować się do pytań fanów i wyjaśnić jak obecnie wygląda cała sytuacja.Przede wszystkim Dominik chciałby przeprosić za nieaktywność i podziękować wszystkim tym, którzy interesowali się co dalej z jego kanałem. Jak zaznaczył, nie jest to pierwsza przerwa w jego twórczości i zwykle po każdej z nich na jego kanale pojawiał się nowy, odświeżający cały kanał format. Wspomniał też, że z biegiem czasu (niedawno świętował 30 urodziny) nieco zmieniają się jego zainteresowania, co wpływa też na liczbę nowych pomysłów. Niemniej wydaje się, że jako twórca nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i prędzej czy później na kanale pojawią się nowe materiały. Czekamy z niecierpliwością!Śledzicie kanał Dominika? Koniecznie dajcie nam znać o tym w komentarzach pod artykułem.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.