Dominik Łupicki zawiesza swój kanał na YouTube

Dominik Łupicki zawiesza swój kanał na YouTube

Na kanale Dominika Łupickiego pojawił się materiał informacyjny. Okazuje się, że twórca tymczasowo odchodzi od YouTube - przerwa ma trwać od jednego do trzech miesięcy. Po tym czasie format treści nagrywanych przez influencera ma ulec zmianie.


Film "Odchodzę z YouTube", który ukazał się na kanale Dominika Łupickiego nie jest - o dziwo - całkowitym clickbaitem. Twórca faktycznie postanowił zrobić sobie przerwę od nagrywania, gdyż "nieco się w tym wszystkim pogubił". Dominik będzie jednak cały czas aktywny na innych profilach społecznościowych.Co dalej z twórczością chłopaka? Ten za dwa lub trzy tygodnie ma przeprowadzić casting w Poznaniu, który wyłoni członków do... nowej ekipy. Dominik - jak sam twierdzi - chce stworzyć coś na wzór Ekipy Friza czy Teamu X.

To właśnie materiały z dobranymi członkami "Drużyny" mają być nowym sposobem Dominika na rozpoczęcie kolejnego rozdziału działalności na YouTube.

 

Co sądzicie o przerwie i pomyśle Dominika? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.