Dominik Łupicki zamyka kanał. Tym razem na serio

Dominik Łupicki zamyka kanał. Tym razem na serio

Dominik Łupicki poinformował, że na dotychczasowym kanale nie będą pojawiać się już nowe filmy. Twórca zapowiedział przy okazji nowy projekt i zorganizował nietypowy konkurs.


Dominik Łupicki już dwukrotnie publikował materiał sugerujący, że znika z YouTube. Zawsze okazywało się to dosyć naciągniętym stwierdzeniem. Teraz na kanale twórcy pojawił się kolejny tego typu film. Tym razem mamy jednak do czynienia z nieco prawdziwszą historią.

Okazuje się bowiem, że kanał "Dominik Łupicki" faktycznie odchodzi w dosyć wegetatywny stan. Nie będą już tam wstawiane jakiekolwiek materiały przez znaną ekipę. Influencer wpadł na nieco odważny pomysł i zamiast zostawić profil w spokoju - postanowił oddać go któremuś z widzów.Wystarczy zostawić komentarz pod powyższym filmem, subskrypcję na kanale oraz łapkę w górę, a Dominik... wylosuje osobę, której powierzy dostęp do konta. Brzmi dosyć kuriozalnie, prawda?

To jednak nie wszystko. Twórca założył nowy kanał o nazwie "Domin". Będą się tam pojawiać podobnego typu klipy - nie zabraknie różnych wyzwań czy pranków.Co zaś tyczy się pranków i wyzwań - Dominik przyznał się do tego, że praktycznie wszystkie materiały były ustawione. Społeczność widzów raczej się tego domyślała, lecz i tak należy to uznać za dosyć odważne oświadczenie.

 

Co sądzicie o zmianach w internetowej działalności Dominika? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.