Dominik Łupicki otwiera wspólny rodzinny kanał

Dominik Łupicki otwiera wspólny rodzinny kanał

Dominik Łupicki wystartował z zupełnie nowym kanałem. "To My!" jest projektem nastawionym na materiały tworzone stricte w gronie najbliższych. Na filmach zobaczymy m.in. tytułowego twórcę, Remo, Zosię, Nadię oraz dziadka.


Kilka dni temu Dominik Łupicki postanowił zabrać się za interesujące przedsięwzięcie. Mowa o nowym kanale YouTube, który w założeniu ma w stu procentach zawierać produkcje family friendly.

Filmy na profilu "To My!" opiewać będą wokół niepoważnych i zabawnych tematów - a to wszystko w rodzinnej atmosferze. Kogo ujrzymy na kanale? Przede wszystkim Dominika Łupickiego oraz jego tatę - Remigiusza Łupickiego. Ponadto nie zabraknie Zosi Gajewskiej (dziewczyny Dominika), Nadii (siostry influencera) oraz seniora rodu - dziadka.

Na kanale pojawiła się już pierwsza produkcja pod tytułem "DZIADEK czyta nam DO SNU", która jest niejako wprowadzeniem do projektu "To My!". Jak możemy wyczytać z opisu materiału - projekt nie jest kolejną ekipą na YouTube, a "czymś więcej".Kolejne odcinki pojawiać się będą w każdą sobotę o 18:00.

 

Co sądzicie o kanale "To My!"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.