Dominik Bos z ostateczną odpowiedzią na kolejny materiał TVP o jego osobie

Dominik Bos z ostateczną odpowiedzią na kolejny materiał TVP o jego osobie

Dominik Bos (373 tys. subskrypcji) dzieli się ostateczną odpowiedzią na kolejny materiał w programie "Motel Polska" w TVP dotyczący jego osoby. YouTuber odnosi się do komentarzy uczestników przedstawionych zarówno na wizji jak i w internecie, a także tłumaczy, dlaczego ta sprawa jest dla niego trudna oraz co złego wyniknęło z jej nagłośnienia. 


Blisko dwa tygodnie temu na naszej stronie opisywaliśmy sytuację do jakiej doszło w programie "Motel Polska" emitowanym na antenie TVP. W czasie jego trwania, skomentowano jeden z materiałów YouTubera Dominika Bosa, który krytykował program. Twórca nie pozostawił sprawy bez komentarza i przyszykował film z odpowiedzią, który do tej pory został obejrzany blisko 1,5 mln razy. Długo nie musieliśmy czekać, bo już w następnym odcinku "Motelu Polska" uczestnicy odnieśli się do publicznych wypowiedzi Dominika, a właściwie do wyciętych przez realizatora programu ich fragmentów. YouTuber wielu oskarżeń nie mógł pozostawić bez kolejnego komentarza i podzielił się ostatnią odpowiedzią do TVP.

"TVP nie potrafi dać za wygraną. Kiedy ostatni raz wspomniałem, że osiągnęli szczyt hipokryzji, postanowili podjąć rękawice i po raz kolejny udowodnili jak kreatywni są w manipulowaniu cudzymi wypowiedziami" - takimi słowami zaczął swój najnowszy materiał Dominik. YouTuber w filmie odniósł się do wypowiedzi uczestników. Nie mógł jednak odpowiedzieć na wszystkie z nich, ponieważ stacja do tej pory nie opublikowała na swojej stronie internetowej wspomnianego odcinka, pomimo tego, że w przypadku poprzednich robiła to zaraz po emisji.

Dodatkowo, tym razem YouTuber zabezpieczył się na ewentualne wycięcie fragmentów jego filmu w celu manipulacji i dodał znak wodny, w którym napisał:

"Widzu TVP. Materiały mojego autorstwa są manipulowane przez stację TVP. Przedstawiony ci fragment został wycięty ze znaczenie dłuższej całości."Oprócz komentarza dotyczącego najnowszego odcinka "Motelu Polska", Dominik Bos odniósł się jeszcze do kilku innych równie ważnych spraw, które wynikają z odzewu pod jego poprzednią odpowiedzią. YouTuber skomentował fakt gloryfikowania jego sprawy z TVP, przedstawiając jak trudna na wielu płaszczyznach jest teraz jego sytuacja. Dominik krytycznie odniósł się do najnowszego odcinka "Z DVPY" z udziałem twórcy kanału "Hop". YouTuber wystąpił w w parodii głośnej sprawy na filmie Człowieka Wargi, na którą początkowo zgodził się Dominik. Całej sytuacji nie powinniśmy jednak traktować jako dramy pomiędzy twórcami, a pewnymi wyjaśnieniami ich różnych perspektyw, które najprawdopodobniej wynikają z nieudanej komunikacji przed nagraniami do odcinka. Wyjaśnienia twórcy kanału Hop możecie obejrzeć poniżej.Wracając do ostatecznej odpowiedzi Dominika na materiał TVP, widzowie kanału ponownie stanęli po stronie YouTubera, który odniósł się niemal do wszystkich kwestii poruszonych przez stację w programie "Motel Polska". Mamy nadzieję, że na tym sprawa się zakończy, a my nie będziemy musieli oglądać podobnych i krzywdzących obrazków w telewizji.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.