W TVP skomentowano film Dominika Bosa. YouTuber odpowiada

W TVP skomentowano film Dominika Bosa. YouTuber odpowiada

YouTuber Dominik Bos (wcześniej znany jako Awięc) już dwa miesiące temu opublikował na swoim kanale materiał, w którym komentuje fragmenty programu Motel Polska na TVP 1. W tym tygodniu, stacja postanowiła przedstawić film YouTubera uczestnikom programu. Twórca nie pozostawił tego bez odpowiedzi i podzielił się z widzami kolejnym filmem.


Program Motel Polska polega na znanym za granicą formacie inspirowanym na reality show "Gogglebox". Uczestnicy programu zasiadają na kanapie i oglądają fragmenty wideo, które następnie komentują. Jakiś czas temu o Motelu Polska emitowanym na antenie TVP zrobiło się głośno, jak uczestnicy postanowili odnieść się do Strajku Kobiet oraz skomentować bieżącą sytuację polityczną w kraju. Widzowie oraz media szybko odkryli, że niemal wszyscy uczestnicy Motelu Polska są związani ze środowiskiem partii rządzącej.

Sprawę nagłośnił swego czasu właśnie Dominik Bos, który zajmuje się komentowaniem głośnych wydarzeń. Na swoim materiale powiedział m.in.:
Rządowa telewizja, która emituje rządowe klipy ludziom w sporej części związanym z rządem, którzy pochwalają działania rządu.

YouTuber jeszcze kilka razy odniósł się do programu nie tylko na swoim materiale, ale także na transmisjach na żywo. Sprawą zainteresował się sam wydawca programu TVP, który postanowił w jednym z ostatnich odcinków Motel Polska przedstawić film Dominika Bosa. Nikogo nie powinno chyba dziwić, że uczestnicy programu skrytykowali działalność YouTubera. Choć słowo "skrytykowali" nie do końca oddaje to, co tam właściwie się wydarzyło. Zobaczcie sami:Wczoraj Dominik Bos udostępnił odpowiedź na materiał TVP o jego osobie. "Zrobiliście to, osiągnęliście szczyt hipokryzji. Który to już raz?" - takimi słowami YouTuber rozpoczął swoje nagranie. W filmie Dominik rozłożył na czynniki pierwsze każdą wypowiedź, która padła na antenie na jego temat. Twórca przedstawił jak wycięto fragmenty jego filmu, aby stworzyć "propagandowy komentarz".  "Drogie TVP, naprawdę nie macie nic lepszego do poruszenia przed narodem niż ganianie się z YouTuberem, który skrytykował wasz program? To na to idą podatki poważnych ludzi?" - mówi Dominik Bos. Cały materiał obejrzycie poniżej:Inni YouTuberzy oraz widzowie w komentarzach zostawili wsparcie dla Dominika i nie kryją krytyki w stosunku do materiału przygotowanego przez telewizję publiczną.

Naruciak: TVP ma 2mld i nie potrafi dramy, Dominik ma 2 zł i pije harnasia nad ich brakiem godnościPrzykro mi, że moje pieniądze idą na szkalowanie Dominika...
Zwróćcie tylko uwagę jak bardzo Dominik na tym filmie się uśmiecha mówiąc każde zdanie. Wyraźnie widać jak bardzo poważne są "argumenty" rządowej telewizji.Co sądzicie o tej sprawie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.