Dominik Bos zapowiada duży projekt sfinansowany z Patronite

Dominik Bos zapowiada duży projekt sfinansowany z Patronite

Dominik Bos, znany wcześniej pod nickiem "Awięc", podzielił się w ostatnich dniach ze swoimi widzami szczegółami projektu, który tworzy dzięki wsparciu społeczności jego kanału przez serwis Patronite. Oto czego możemy się spodziewać!


Dominik Bos, posiadający w tym momencie ponad 315 tysięcy subskrypcji, swój profil na Patronite otworzył wraz z publikacją materiału pt. "INFLUENCERZY". Nastąpiło to 19 lipca, a od tego czasu oprócz szczegółowego opisu swoich pomysłów na platformie, YouTuber podzielił się z widzami konkretnymi informacjami dotyczącymi pierwszego dużego projektu, który zamierza zrealizować. Jest nim reportaż o jasnowidzach, w którym twórca zamierza w rzetelny oraz obiektywny sposób przedstawić całe zjawisko oraz komercjalizację tego zawodu. Zapowiedź filmu wraz z przedstawieniem ekipy, która będzie odpowiedzialna za jego realizację, możecie obejrzeć poniżej:Trzeba przyznać, że kanał Dominika idzie ostatnimi czasy w bardzo ciekawym kierunku, o czym świadczą najnowsze transmisje na żywo twórcy, na których porusza coraz to ciekawsze i odważniejsze tematy, ale także zapowiedzi dotyczące większych projektów, które mamy nadzieję, że zostaną wkrótce zrealizowane. Oryginalne materiały przeprowadzone w rzetelny sposób to na pewno coś, co chcielibyśmy częściej widywać na polskiej scenie YouTube. Jeśli myślicie o wsparciu tego projektu oraz kolejnych inicjatyw Dominika, koniecznie odwiedźcie jego profil na Patronite. Przejdziecie do niego klikając tutaj. Twórcy oraz całej ekipie zaangażowanej w projekt życzmy tymczasem powodzenia w jego realizacji!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.