Dominik Bos odzyskał kanał na YouTube

Dominik Bos odzyskał kanał na YouTube

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że kanał Dominika Bosa (Awięc), został zaatakowany przez hakerów, czego skutkiem było usunięcie go przez YouTube. Dziś konto twórcy zostało odzyskane!


Więcej o blokadzie konta Dominika możecie przeczytać klikając tutaj. Po tym zdarzeniu, twórca postanowił skontaktować się z YouTube, które od razu pomogło mu w sprawie. Po kilku dniach odzyskał dostęp do konta Google, natomiast wczoraj udało mu się uzyskać dostęp do kanału YouTube, na którym posiada ponad 300 tysięcy subskrypcji. Wraz z zdarzeniem twórca został pozbawiony dostępu do programu monetyzacji oraz funkcji wspierających, jednak te najpewniej zostaną przywrócone w najbliższych dniach.Wraz z powrotem kanału, Dominik postanowił rozpocząć transmisję na żywo, na której przyznał, że odzyskał on konto dużo szybciej niż się tego spodziewał. Na transmisji poinformował także o swoich planach dotyczących nadchodzących produkcji oraz wspomniał, że utworzony kilka dni temu poboczny kanał pozostanie w serwisie na wypadek kolejnej takiej sytuacji.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.