Dom Jake Paula przeszukany przez policję

Dom Jake Paula przeszukany przez policję

Policja prowadzi śledztwo w sprawie domniemanego przestępstwa, do którego mogło dojść w czasie imprezy w domu Jake Paula. Podobno kilka kobiet zostało odurzonych narkotykami wbrew ich woli.


Jake Paul był gospodarzem hucznej domówki, która miała miejsce na początku maja. Przyjęcie to jest teraz przedmiotem śledztwa, ponieważ istnieją silne podejrzenia, że podczas niej pewna liczba młodych kobiet została nieświadomie odurzona narkotykami.

Jak informuje matka jednej z uczestniczek imprezy:
Skończyło się w szpitalu z ośmioma innymi dziewczynami, które zostały odurzone narkotykami. Coś dosypano do ich napojów. Dziewczyny były półnagie i niezdolne do chodzenia czy wypowiedzenia słowa. Mówię o tym w nadziei, że porozmawiacie ze swoimi dziećmi. Dzielę się tym w nadziei, że komuś pomogę. Ta sytuacja zostanie zgłoszona organom ścigania.Sam Jake Paul na razie nie widnieje na liście podejrzanych lub związanych z całym zajściem. Adwokaci influencera zapewniają, że robią wszystko, by dociec do prawdy i wskazać winnego. Impreza została wyprawiona z okazji 22. urodzin muzyka Desiignera, który z jakiegoś powodu postanowił zorganizować uroczystość w domu Jake'a. Gośćmi byli m.in. Chris Brown, Cameron Dallas, Bella Thorne i Lamar Odom.

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu