Dobranoc YouTube – Nowy talk show na YouTube!

Dobranoc YouTube – Nowy talk show na YouTube!

Wczoraj o godzinie 20.00 swoją premierę miał najnowszy program na YouTubie – Dobranoc YouTube. Gospodarzami programu są Kacper Czapiewski oraz Filip Pasternak. Tych Panów możecie znać z kanałów, które już prowadzą. Obydwoje są dosyć młodymi YouTuberami, natomiast dzięki temu projektowi, mogą całkiem fajnie zbudować swoją markę. Chcecie odwiedzić ich kanały? Proszę bardzo: kanał Kacpra – TUTAJ, kanał Filipa – TUTAJ.

Cały program opiera się na luźnej rozmowie pomiędzy gospodarzami a gościem (w pierwszym odcinku był nim DGShowtv). Wszystko odbywa się w „biuru” czyli siedzibie Mediakraft Polska, największej sieci partnerskiej w Europie.

W planach autorów projektu jest publikowanie jednego odcinka tygodniowo, jednak po wczorajszej premierze, nie ma określonego dnia, kiedy pojawi się nowy film z kolejnym gościem. Tymczasem specjalnie dla nas, Darek Gutkowski komentuje pierwszy odcinek programu Dobranoc YouTube, przypominamy że to właśnie on był "premierowym gościem":
[quote]

Było super. Widzę, że chłopaki naprawdę mają świetny pomysł i mam nadzieję, że szybko zyskają rozgłos. Naprawdę bardzo się cieszę, że mogłem wystąpić jako pierwszy w tym programie.

[/quote]

Program możecie obejrzeć poniżej, zapraszamy do subskrypcji kanału Dobranoc YouTube.a