Do projektu GENZIE dołączyła nowa osoba

Do projektu GENZIE dołączyła nowa osoba

Bez wątpienia możemy stwierdzić już teraz, że GENZIE od Ekipy Friza okazało się sporym sukcesem. Ekipa składająca się z Hani, Bartka, Faustyny, Mortalcia oraz Kartoii rozpoczęła na dobre serię daily vlogów, które cieszą się sporym zainteresowaniem fanów. Teraz do piątki YouTuberów dołączyła jeszcze jedna osoba, a jest nią... chłopak Hani!


GENZIE w ramach daily vlogów, które potrwają przynajmniej rok, dodało już 12 odcinków na kanał. Każdy z nich cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przebijając przy tym średnią liczbę 500 tysięcy wyświetleń na materiał. Wiele osób podejrzewało, że skład twórców zrzeszonych w ramach GENZIE nie ulegnie już zmianie, a co najwyżej zostanie poszerzony o kogoś, kto wcześniej brał udział w programie Twoje 5 Minut. Niespodziewanie dziś na kanale projektu Friza pojawił się film zapowiadający nowego członka GENZIE.

Ku zaskoczeniu wielu widzów, nie jest to Mateusz z T5M, a chłopak Hani - Bartek. Obserwatorzy Hani sprzed projektu Friza z pewnością mogą kojarzyć go z relacji na Instagramie Hani, czy też wspólnych TikToków pary. Teraz Hania i Bartek będą mieszkali wspólnie w domu GENZIE, zatem nowy członek projektu będzie z pewnością pojawiał się na wielu materiałach ekipy.Zdania widzów na temat dołączenia nowej osoby do GENZIE są mocno podzielone. Część z nich pozytywnie ocenia rozszerzenie składu o nowego członka, jednak niektórzy piszą, że dołączenie do zwycięzców programu T5W oraz influencerów, którzy od lat działają na YouTube, nie jest do końca sprawiedliwe. Jak nowy członek GENZIE zostanie ostatecznie przyjęty? Nie pozostaje nam nic więcej niż czekać na kolejne materiały kanału, który każdemu pozwolą bliżej poznać Bartka.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.