Do IKEI trafiło więcej gamingowych mebli

Do IKEI trafiło więcej gamingowych mebli

IKEA wzbogaciła się o kilka interesujących nowości, które można nazwać "gamingowymi". Mowa tu o biurkach, fotelach czy dedykowanych akcesoriach - co dokładnie możemy znaleźć w popularnej sieci sklepów?


IKEA od pewnego czasu chce przekonać do siebie graczy. Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku, kiedy to szwedzka sieć sklepów ogłosiła współpracę z marką Republic of Gamers należącą do koncernu ASUS. Teraz "gamingowa" oferta obejmuje niemalże setkę produktów.

Co ciekawe, właśnie trafiło do niej kilka nowości - warto zwrócić na nie uwagę jeśli zastanawiacie się nad ulepszeniem Waszego stanowiska. IKEA promuje głównie krzesło STYRSPEL w czterech różnych kolorach. Charakteryzuje się ono możliwością dostosowania zagłówka, podparcia lędźwiowego, podłokietników oraz wysokości i głębokości siedziska. Cena takiego krzesła to 1199 złotych.

Źródło: IKEA


Poza tym IKEA przedstawiła zestawy składające się z wyżej wspomnianego mebla oraz biurek gamingowych URESPELARE (1798 zł za całość) lub FREDDE (2198 zł za całość). To zapewne propozycja dla użytkowników próbujących zaprojektować pomieszczenie od zera.

Źródło: IKEA


IKEA obiecuje, że w przyszłości gracze mogą spodziewać się jeszcze bardziej rozbudowanej oferty. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

 

Co sądzicie o nowościach gamingowych w IKEI? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.