Dlaczego Sylwia Przybysz odeszła z Young Stars? Remo wyjaśnia

Dlaczego Sylwia Przybysz odeszła z Young Stars? Remo wyjaśnia

Ekipa Young Stars prowadzona przez DJ-a Remo to, jak sama nazwa wskazuje, zbiór młodych, utalentowanych gwiazd muzyki. Ostatnio dowiedzieliśmy się o tym, że jedna z głównych artystek odeszła od Young Stars.


O wszystkim dowiedzieliśmy się z facebookowej grupy Young Stars. W długim wpisie DJ Remo, właściciel wytwórni MyMusic, wyjaśnił, dlaczego Sylwia Przybysz odeszła z ekipy Young Stars oraz dlaczego już nie jest jej menedżerem. Jednocześnie Remigiusz kilka razy zapewnił, że kontrakt z MyMusic dalej Sylwię obowiązuje.

Na początku Remo wytłumaczył, że to nie od decyduje o tym, kto odchodzi od marki Young Stars i komu przestaje się ona podobać. To od chęci artystów zależy ich przynależność do ekipy.Następnie oświadczył, że nie ma żadnego kontaktu osobistego z Sylwią Przybysz. Taki stan rzeczy jest skutkiem organizowanego w październiku konkursu na wyjazd na rozdanie nagród światowego koncernu telewizyjnego. Brało w nim udział czterech artystów Young Stars oraz dwóch zaprzyjaźnionych influencerów. Połączyli się oni w trzy zespoły dwuosobowe. Rywalizacja jednak w pewnym momencie zaszła za daleko.

Do sieci wyciekło zdjęcie z konferencji Sylwii Przybysz z jej fanami, podczas której ta napisała, że wyjazd na galę jest spełnieniem jej marzeń, a dla innego artysty jest to tylko udowodnienie swojej siły. Zdjęcie trafiło do mamy owego artysty, która wrzuciła go na grupę swojego dziecka i odpowiednio skomentowała.Wtedy Sylwia zażądała od Rema, żeby ten natychmiastowo zatrzymał cały konkurs. Właściciel wytwórni MyMusic i menedżer Sylwii nie zrobił tego i do dziś uważa, że to Sylwia zachowała się źle i powinna wyjaśnić to z artystką, którą skrzywdziła i ponieść tego konsekwencje. Sylwia jednak napisała oświadczenie na swojej grupie, w którym wyjaśniła kwestię z jej perspektywy, po czym zerwała wszelki kontakt z Remem. Po wielu daremnych próbach kontaktu Remo wysłał jej swoją rezygnację drogą SMS-ową z bycia jej menedżerem, ale nawet nie wie, czy zostało ono przez nią odczytane.

Remo jest w szoku, że taka błahostka zakończyła ich plany na przyszłość oraz doskonałe relacje, które nie wskazywały na taki obrót spraw. Popularny DJ zaapelował o wsparcie dla niego oraz samej Sylwii, dla której sytuacja może być jeszcze trudniejsza.

W internecie po poście Remigiusza wybuchła niepotrzebna burza, która skłóciła niektórych fanów. Z wyrażeniem opinii warto poczekać do całkowitego wyjaśnienia sprawy. Na Instagramie Sylwii Przybysz pojawiło się dziś natomiast zdjęcie z opisem, w którym artystka pisze, że "zaczyna nowy rozdział". Jak myślicie, jak skończy się ta sprawa? 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Zaczynam nowy rozdział. Czekajcie na pierwsze efekty ❤️


Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)


Źródło: grupa Young Stars

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.