Płyta DJ Rema wśród najlepiej sprzedających się krążków w Polsce! Twórca już zaczyna pracę nad kolejną!

Płyta DJ Rema wśród najlepiej sprzedających się krążków w Polsce! Twórca już zaczyna pracę nad kolejną!

Szósta płyta DJ'a Remo pt. "Przed Siebie" okazała się ogromnym sukcesem sprzedażowym. Album "Przed Siebie" wylądował na drugim miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży, co jak sam DJ Remo przyznaje, jest jego najwyższą pozycją na tej liście w życiu.


Album "Przed Siebie" swoją premierę miał 29 września i po około dwóch tygodniach dotarł aż na drugie miejsce OLIS, ustępując miejsca tylko Ani Dąbrowskiej z płytą "Dla Naiwnych Marzycieli". W czym leży sukces płyty znanego DJ'a w YouTube'owym świecie?
Postanowiłem opisać wszystko to, czego nie udało mi się zrobić na poprzedniej płycie, chciałem dokończyć rozpoczęte dzieło, dlatego powstało 9 utworów po polsku, które mają zmotywować słuchacza, dodać wiary i energii w zmaganiu się z problemami. Wszystko to opisałem tak, aby płytę mógł posłuchać i zrozumieć każdy. Jednak starałem się, żeby teksty nie były aż tak bardzo infantylne. Wydaje mi się, że udało się znaleźć złoty środek pomiędzy muzyką alternatywną, a popem.Na płycie udzieliło się wielu znanych artystów, takich jak: B.R.O, Merghani, Artur Sikorski, Mayk, Cygan czy Sylwia Przybysz. Do tej pory powstało 9 teledysków do utworów z płyty. Poniżej możecie obejrzeć teledysk, w którym gościnnie udziela się Merghani oraz Medusa.DJ Remo poczuł wiatr w żaglach i na swoim Instagramie oznajmił, że po sukcesie "Przed Siebie" od razu rozpoczyna pracę nad nową płytą. Remigiusz zdradza nam także, że pierwsza piosenka jest już w mocno zaawansowanej fazie i szuka artystów, którzy mogliby ją wykonać. Jak myślicie, kto mógłby to być? Piszcie w komentarzach swoje typy!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.