DJ Remo z pilną akcją charytatywną!

DJ Remo z pilną akcją charytatywną!

Zbliżający się okres świąteczny to nie tylko idealna okazja do spędzenia czasu z rodziną, ale też do pomocy innym. Niektórzy w Boże Narodzenie zamiast siedzieć przy stole, to walczą ze śmiertelną chorobą. Do pomagania takim osobom zachęca m.in. DJ Remo. 


Na kanale DJ'a Remo pojawił się nietypowy materiał.  Twórca zachęca do wsparcia jego przyjaciela w walce z pierwotnym chłoniakiem śródpiersia - chorobą, która doszczętnie niszczy organizm człowieka i jedynym środkiem, jaki może pomóc, to leki niedostępne w Polsce. Niestety, są one bardzo drogie, więc bez pomocy osób trzecich Mikołaj Jaskółka nie ma szans na uzbieranie ponad 500 tys. złotych - bo tyle one kosztują.


Remo postanowił także pomóc, wystawiając na aukcję statuetkę Eska Music Awards, którą otrzymał w 2008 roku za "Imprezowy hit roku". Całość zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na leczenie Mikołaja - link do licytacji znajdziecie tutaj. Z kolei po więcej szczegółów odnośnie do samej akcji zapraszamy do filmu Remigiusza.

Jeśli macie akurat wolny grosz, to zachęcamy do wsparcia tego chorego człowieka - liczy się każda złotówka!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.