Hardwell wystąpi na IEM 2017 w Katowicach!

Hardwell wystąpi na IEM 2017 w Katowicach!

Jedna z najbardziej prestiżowych imprez e-sportowych rozpoczęła się już kilka dni temu, kiedy swój czas w katowickim Spodku mieli zawodnicy z największych drużyn League of Legends. W najbliższy piątek natomiast do Polski zjadą się zarówno setki tysięcy fanów elektronicznego sportu, jak i potężne zespoły Counter-Strike: Global Offensive. Nie zabraknie także wielu innych atrakcji w postaci chociażby MeetUP'a czy różnorodnych stoisk. Swój występ na imprezie potwierdził także DJ Hardwell.


Pierwsza część tegorocznego IEM Katowice 2017 dobiegła już końca więc wszyscy oczekują teraz na tą, której oficjalna inauguracja rozpocznie się pod koniec tego tygodnia. Jeśli chcielibyście jednak przypomnieć sobie co działo się w ostatnich dniach lutego w Katowicach to zapraszamy tutaj.

Oprócz oczywistego turnieju Counter-Strike: Global Offensive, a także StarCraft 2 na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Spodek Arena czekają również inne rzeczy. Wczoraj internet obiegła informacja, że do Polski zamierza przybyć Hardwell - jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych i DJ na świecie. Pochodzi z Holandii i sam przyznaje, że jego wielką pasją są gry komputerowe i zaszczytem jest wystąpić na takiej imprezie jaką jest IEM Katowice.
Jako wielki fan gamingu cieszę się, że będę mógł wystąpić w Katowicach i wszystko samemu zobaczyć. Niecierpliwie czekam na uruchomienie mojego kanału na Twitchu podczas tego wydarzenia i podzielenie się nim z moimi fanami ~ DJ Hardwell.

hardwell

Swoje show DJ Hardwell poprowadzi nie w byle jakim momencie, a przed samym wielkim finałem turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który rozpocznie się w niedzielę (5.03) o godzinie 18:15. Fani producenta na pewno będą bardzo zadowoleni z faktu, że będą mogli usłyszeć go na żywo i to jeszcze podczas tak ważnego dla e-sportu wydarzenia.


QUIZ O VIRTUS.PRO!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.