DisStream pokazuje ile zarobił oraz zapowiada nowe serie

DisStream pokazuje ile zarobił oraz zapowiada nowe serie

DisStream to użytkownik, który swego czasu wywoływał niemałe kontrowersje wśród licznego grona użytkowników platformy YouTube. Ten stan rzeczy już dawno się zmienił i teraz twórca znany jest głównie z nagrywania materiałów, gdzie przedstawia różne lifehacki. Norbert podzielił się właśnie wynikami finansowymi obejmującymi ostatnie pół roku.


Rozmowy o pieniądzach, to temat z roku na rok coraz mniej kontrowersyjny. Wielu twórców z większą śmiałością opowiada o kwestiach finansowych i nie widzi nic w tym nic dziwnego. Taką osobą jest także Norbert Gierczak znany głównie jako DisStream. Na jego kanale pojawił się właśnie dosyć interesujący materiał.

Twórca przedstawia w nim dokładne kwoty, jakie zarobił na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy na serii lifehacków. Jak się okazuje, za pierwszy materiał z cyklu otrzymał ponad 8 tysięcy złotych. Film informacyjny to także przedstawienie tego, jak wyglądać będzie przyszłość kanału.

Twórca zapowiedział dwie nowe serie, których stworzenie zostanie sfinansowane dzięki środkom zarobionym na YouTube. Mowa tu o nowej odsłonie lifehacków i jeszcze jednym projekcie - Norbert jednak nie zdradził jego szczegółów, więc pozostaje jedynie oczekiwać na premierę. Te mają pojawić się na dniach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się większej liczby szczegółów, to zapraszamy do obejrzenia materiału poniżej:Jesteśmy bardzo ciekawi, co Dis przygotował dla swoich widzów i doceniamy szczerość Norberta w kwestiach - bądź co bądź - nadal będących nieco tematem tabu.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.