Disney+ w końcu trafi do Polski!

Disney+ w końcu trafi do Polski!

To już oficjalne. Jak informuje w dzisiejszym komunikacie Disney, Polska i 41 innych państw znalazły się na liście regionów, w których usługa Disney+ pojawi się oficjalnie latem 2022 roku.


Od kilku miesięcy głośno było o rzekomym rozpoczęciu działania platformy Disney+ w naszym kraju. Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie giganta, bowiem w tym roku usługa zostanie rozszerzona o nowe regiony. W Polsce Disney+ zadebiutuje latem 2022 roku.

Choć konkurencja w branży jest duża, nie sposób przejść obojętnie obok tego, co oferuje Disney+ i uznać, że mało kto skorzysta z usługi w naszym kraju. Disney+ to w końcu m.in. Star Wars czy Marvel, ale także produkcje znanych wytwórni filmowych, takich jak z Pixar, 20th Century Fox czy National Geographic.Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Disney+, jednak w najbliższym czasie możemy spodziewać się jej szczegółów, a także konkretów dotyczących samej oferty. W tej chwili użytkowników najbardziej może interesować cena pakietu. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, ten może wynieść 39,99 zł miesięcznie lub 399,99 zł przy płatności za cały rok z góry.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.