Kruszwil z debiutancką piosenką i zapowiedzią płyty

Kruszwil z debiutancką piosenką i zapowiedzią płyty

Postać Kruszwila budzi w sieci wiele kontrowersji, ale żadnej wątpliwości nie ulega fakt, że YouTuber jest obecnie jedną z najpopularniejszych postaci w polskim internecie. Dziś Marek rozpoczął nowy etap swojej działalności i opublikował debiutancką piosenkę. 


Muzyczna działalność Kruszwila od kilku miesięcy nie była żadną tajemnicą. Wraz z Kamerzystą, Marek ogłosił już ponad miesiąc temu, że pracuje nad swoją nową płytą w stylu disco polo. Pierwsze efekty nagrań piosenek Kruszwila mogliśmy usłyszeć podczas oglądania niektórych odcinków. To jednak dopiero dziś, YouTuber postanowił oficjalnie wydać swoją piosenkę. Ta została opublikowana na pierwszym i oryginalnym kanale Kruszwila, który niegdyś został pozbawiony monetyzacji. Twórca postanowił zmienić dziś jego nazwę na "Disco Marek". Data publikacji debiutu nie jest przypadkowa, gdyż zainteresowanie osobą Kruszwila w przededniu jego walki na FAME MMA 5 jest wyjątkowo duże.

"ZOSTAŃ MOJĄ KOTKĄ" to tym samym pierwszy utwór disco polo opublikowany  na oryginalnym kanale Kruszwila, na którym od dziś będą pojawiały się jedynie projekty muzyczne. Wraz z singlem, Marek wystartował z oficjalną zapowiedzią płyty oraz uruchomił sprzedaż jej preorderu. Cena albumu to 39,99 zł.Piosenka, która została opublikowana o godzinie 19:00 na kanale Marka, osiąga niewyobrażalne wyświetlenia. Po pierwszych kilku minutach od publikacji, piosenkę odtworzyło 200 tysięcy osób! Po pół godziny wynik ten osiągnął ok. pół miliona wyświetleń, jednak obecna ich liczba nie jest znana, gdyż licznik wyświetleń po prostu przestał działać. Wgląd do szczegółowych statystyk ma zatem teraz tylko Marek, jednak biorąc po uwagę początkowy przyrost wyświetleń, premiera utworu marka mogła pobić rekord polski pod względem osiągnięcia pierwszego miliona wyświetleń na YouTube w tak krótkim czasie. 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.