Dis i Xayoo oficjalnie kończą swój konflikt!

Dis i Xayoo oficjalnie kończą swój konflikt!

Konflikt pomiędzy Disem i Xayoo trwał już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz streamerzy oficjalnie postanowili go zakończyć. Z obydwu stron wielokrotnie padały wyzwiska i częste obelgi, które od teraz są już jedynie przeszłością. 


Xayoo i Dis mieli burzliwą przeszłość. Między streamerami nigdy nie było sympatii, co przekładało się także na widownię, której często udzielała się negatywna energia. Ostatnio Dis postanowił także zaproponować drugiemu twórcy walkę podczas kolejnej edycji wydarzenia FameMMA. Walka miała rozstrzygnąć konflikt, jednak okazało się, że streamerzy sami doszli do porozumienia.W najnowszym filmie na kanale Disa twórca wyjaśnił, że jest to ostatni film dotyczący Xayoo. Streamerzy postanowili zakończyć konflikt i zakopać topór wojenny. W krótkim materiale opowiedział, dlaczego nie byłby w stanie zawalczyć z Marcinem podczas gali. Xayoo w ostatnim czasie także zabrał głos w tej sprawie. Podczas jednej ze swoich ostatnich transmisji przeprosił Disa, który także wykonał taki sam gest w stronę Marcina. Warto pogratulować twórcom za pozytywne i pokojowe zakończenie ich sporu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.