Dis powrócił na Twitcha i ustanowił rekord oglądalności

Dis powrócił na Twitcha i ustanowił rekord oglądalności

Po ponad 2 latach Dis niespodziewanie postanowił wrócić na Twitcha z długim, 8-godzinnym streamem. Ogromna liczba oglądających, własny rekord i wciąż sporo negatywnych komentarzy - ale tym razem Norbert się na to przygotował.


DisStream wziął parę dni temu udział w nowym podcaście Pawła Smektalskiego z kanału TheUnBoxAll. Podczas 2-godzinnej rozmowy Norbert poruszył wiele burzliwych wątków ze swojego życia. Dis przyszedł do programu z obietnicą otwarcia się na krytykę i chęcią wyjaśnienia spraw, które ciążyły na nim od dawna.


Dis odszedł ze swojego „rodzimego” środowiska ponad 2 lata temu. Dlatego też jego powrót na platformę Twitch wywołał spore zamieszanie wśród fanów, jak i negatywnie nastawionych widzów.

Wczorajszy live w sumie wygenerował 700 tysięcy wyświetleń, a w szczytowym momencie ekran wskazał ponad 45 tysięcy aktywnych oglądających. W komentarzach przewinęło się niestety dużo hejtu. Nie zabrakło też znanego skrótu, lecz Dis podczas swojej transmisji wydawał się dobrze bawić.W pewnym momencie widzowie zapytali o ewentualny powrót do stałych streamów na TwitchTV — twórca odpowiedział, że nie chce składać pustych obietnic, ale od czasu do czasu będzie się tam pojawiać.

 

Oglądaliście stream Disa? Chcielibyście jego powrotu?


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.