DIS OTWIERA PACZKI OD WIDZÓW!

DIS OTWIERA PACZKI OD WIDZÓW!

Otrzymywanie prezentów od swoich własnych widzów musi sprawiać niebywałą radość. Uczucie, że ktoś bez powodu poświęcił swój cenny czas na narysowanie czegoś, czy nawet wysłanie drobnego upominku nie może równać się z żadnym innym.


Wiele osób na polskim YouTubie prowadzi oddzielne serie, w których otwiera to, co podesłali mu widzowie. To, co otrzymują jest często naprawdę niesamowite i pokazuje jak wielki talent ma widownia danej osoby. Niedawno takiego przedsięwzięcia podjął się Dis, popularny streamer, który zainspirowany przedmiotami otrzymanymi na Pyrkonie zrealizował podobny materiał. Paczek, które przysłali mu jego widzowie nie było sporo, gdyż dopiero niedawno uruchomił możliwość nadsyłania czegokolwiek na skrytkę pocztową.
Dis wspomniał, że tylko od zaangażowania osób, które obejrzą ten materiał zależy, czy pojawi się następny. Także jeśli chcecie wspomóc jego twórczość, a tym samym przyspieszyć nadejście kolejnego filmu zostawcie łapkę w górę, a jeżeli jesteście jego wiernymi widzami, podeślijcie mu coś na skrytkę pocztową!
 


Co sądzicie o twórczości i streamach Disa? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.