"Diamenty" - wspólny utwór Young Multiego i Bedoesa już na YouTube

Na ten dzień czekali wszyscy fani twórczości Young Multiego! Dzisiaj odbyła się premiera nowej piosenki Multiego, na której oprócz niego gościnnie pojawił się także Bedoes. "Diamenty" to ich wspólne dzieło, które możecie już znaleźć na kanale Michała. Czy nowy utwór stanie się bardziej popularny od ostatniego hitu?


Pierwszy raz o "Diamentach" usłyszeliśmy w sierpniu, kiedy na swojej grupie MULTI SQUAD przedstawił zapowiedź kolejnej piosenki. Ta jednak okazała się być wyjątkowa, a wszystko dzięki Bedoesowi, który także przyczynił się do powstania numeru. Od tego czasu na social mediach Young Multiego i Bedoesa mogliśmy zobaczyć, jak raperzy przygotowują klip do utworu oraz mieliśmy okazję także posłuchać fragmentów piosenki. Wczoraj na kanale Multiego pojawiła się również krótka zapowiedź, która szybko znalazła się na wysokiej pozycji na karcie "Na czasie".

Dzisiaj o 18 odbyła się oficjalna premiera teledysku oraz piosenki. "Diamenty" to utwór, który po raz kolejny udowodnił, że Young Multi stale pracuje i rozwija się oraz tworzy nowe rzeczy. Numer nagrany wraz z Bedoesem znajdziecie już na kanale Michała:Nowy utwór ma ciężkie zadanie. Poprzedni numer, czyli "Plecak", stał się ogromnym hitem, o czym mogliście już przeczytać na naszym portalu. Ponad 11 milionów wyświetleń robi wrażenie, a my możemy jedynie zastanawiać się, kiedy "Plecak" pobije dotychczasowego rekordzistę w kwestii największej liczby wyświetleń, czyli piosenkę "Nie wiem".

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.