Blizzard oficjalnie o przyszłości serii Diablo

Blizzard oficjalnie o przyszłości serii Diablo

Jeśli myślicie, że Bllizard porzucił markę Diablo, to czas zmienić nastawienie. Firma opublikowała właśnie wideo, które jasno daje do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec kultowej serii. 


Od dłuższego czasu użytkownicy zalewają korporację nieprzyjemnymi opiniami dotyczącymi rozwoju (a właściwie jego braku) gry Diablo III. Znacząca ich część domaga się jakiegokolwiek potwierdzenia, że faktycznie może liczyć na coś nowego w najbliższej przyszłości.

Oferty pracy opublikowane na stronie Blizzarda dotyczące uniwersum tytułowej produkcji  nie zaspokoiły wystarczająco oczekiwań graczy. Na szczęście nie musieli oni długo czekać na nowe wieści - Zamieć zupełnie niespodziewanie opublikowała właśnie na Facebooku krótki, lecz treściwy materiał dający jasno do zrozumienia, że fani Diablo zostaną już niedługo wynagrodzeni za swoją cierpliwość.

Brandy Camel pełniąca rolę Community Manager'a w społeczności Diablo stwierdziła wprost - marka ta jest i będzie częścią tożsamości Blizzarda i nigdy nie zostanie porzucona.Ponadto ogłoszono aż kilka nowych projektów - zarówno mniejszych, jak i większych. Na jakiekolwiek bardziej szczegółowe informacje będziemy musieli jednak poczekać najprawdopodobniej do listopadowego BlizzCon'u.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.